+420 494 542 249

ehl.zetor@email.cz

Zetor Proxima Plus - traktor pro univerzální použití

zetor proxima plus

Traktor Proxima Plus patří do skupiny univerzálních zemědělských kolových traktorů. K dostání je verze s kabinou i bez kabiny a s pohonem dvou nebo čtyř kol. Modely Proxima Plus disponují oproti modelu Proxima vyšším výkonem motorů a modernějším řešením převodovky pro efektivnější práci.

Jsme autorizovaný dealer značky ZETOR. Zajistíme vám záruční a pozáruční servis, náhradní díly a poradenství u nás zakoupeného traktoru ZETOR Proxima Plus. Najdete nás v Lukavici u Rychnova nad Kněžnou v královéhradeckém kraji. Naši klienti jsou ale z širého okolí, například Opočna, Kostelce nad Orlicí, Dobrušky apod. Cena se odvíjí od vybrané výbavy traktoru Proxima Plus. Rádi vám vytvoříme nabídku na míru.

Zjistit cenu ZETORU Proxima Plus

  • vynikající poměr cena/výkon
  • vysoká životnost traktoru
  • ideální poměr výkon/váha
  • svižný a obratný
  • univerzální
  • léty prověřená konstrukce
  • nízká spotřeba paliva a olejů
  • jednoduchost
  • variabilita

Nejoblíbenější modelová řada Zetor Proxima si získala popularitu díky své univerzálnosti, spolehlivosti a robustnosti. Splňuje náročné požadavky zákazníka v zemědělství, lesnictví i komunálních službách.

Zjistit cenu

Soubory ke stažení

Napište si o cenu traktoru ZETOR Proxima Plus!

Informace o ochraně osobních údajů

Pro rychlejší komunikaci prosím připojte ke zprávě také své PSČ.
Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Novinky

Traktory TYM pro multifunkční využití

29.09.2017

V naší nabídce nyní naleznete traktory TYM, které oceníte především pro jejich variabilitu v kombinaci s příslušenstvím. Díky tomu a své přívětivé velikosti jsou oblíbenými stroji pracovníků technických služeb, správců zahrad a parků, farmářů i jinde. Podívejte se na traktory TYM blíže.

Zchlaďte se v horkém létě s úsporou až 58 000 Kč

15.08.2017

Ku příležitosti konání 44. ročníku agrosalonu Země živitelka má pro vás Zetor připravenou speciální nabídku na nákup traktorů.

Nový showroom, přijďte se přesvědčit!

21.06.2017

Abychom si byli s našimi zákazníky a zájemci o traktory Zetor ještě blíž, postavili jsme vedle naší provozovny showroom. A jak probíhala stavba? Všechno jsme to pro vás zdokumentovali.