+420 494 542 249

ehl.zetor@email.cz

O nás

Společnost EHL, s.r.o. byla založena v roce 2002. Jedná se o rodinnou firmu. Dříve známou jako Jiří Ehl, která působila na trhu již od roku 1992.

Od samého začátku jsme autorizovaným prodejcem a servisem firmy Zetor Tractors a.s., Brno.

Naleznete zde přehled námi nabízených nových traktorů Zetor.

Pracovní a přípojné stroje a nářadí prodáváme od firem WTC Písečná, Manatech CZ, OPaLL-Agri a další. Dalším sortimentem jsou náhradních díly na traktory Zetor a komunální technika.

Uvedený sortiment u nás můžete zakoupit osobně v naší provozovně v Lukavici u Rychnova nad Kněžnou. Nabízené náhradní díly vám po konzultaci zašleme formou obchodního balíku přes Českou poštu. Náhradní díly průběžně doplňujeme, postupně přidáváme a neskladové položky zajistíme. Na přelomu roku 2016/17 jsme pro vás navíc postavili showroom. Pár fotografií naleznete dole pod textem.

Uvědomujeme si, že obchod nekončí samotným prodejem, ale že je potřeba do budoucna zákazníkovi vycházet vstříc a plnit jeho požadavky.

Největší odměnou za naši práci je vaše spokojenost a skutečnost, že se opakovaně vracíte a zachováváte nám přízeň.

Těšíme se na setkání s vámi.

Kolektiv firmy EHL, s.r.o.

Napište nám, poradíme s výběrem

Informace o ochraně osobních údajů

Pro rychlejší komunikaci prosím připojte ke zprávě také své PSČ.
Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Novinky

Traktory TYM pro multifunkční využití

29.09.2017

V naší nabídce nyní naleznete traktory TYM, které oceníte především pro jejich variabilitu v kombinaci s příslušenstvím. Díky tomu a své přívětivé velikosti jsou oblíbenými stroji pracovníků technických služeb, správců zahrad a parků, farmářů i jinde. Podívejte se na traktory TYM blíže.

Zchlaďte se v horkém létě s úsporou až 58 000 Kč

15.08.2017

Ku příležitosti konání 44. ročníku agrosalonu Země živitelka má pro vás Zetor připravenou speciální nabídku na nákup traktorů.

Nový showroom, přijďte se přesvědčit!

21.06.2017

Abychom si byli s našimi zákazníky a zájemci o traktory Zetor ještě blíž, postavili jsme vedle naší provozovny showroom. A jak probíhala stavba? Všechno jsme to pro vás zdokumentovali.