+420 494 542 249

ehl.zetor@email.cz

Zetor Proxima - nejoblíbenější univerzální traktor

zetor proxima

Traktor ZETOR Proxima je velice oblíbený univerzální a robustní traktor. Je určený především k agregaci se zemědělskými stroji, průmyslovými adaptéry a pro zemědělskou přepravu. S ohledem na vysokou flexibilitu je na výběr provedení bez kabiny i s kabinou a s pohonem dvou nebo čtyř kol. 

Coby autorizovaný dealer značky ZETOR poskytujeme našim klientům záruční i pozáruční servis, náhradní díly a poradenství. Najdete nás v Lukavici u Rychnova nad Kněžnou v královéhradeckém kraji. Naši zákazníci jsou ale i z okolí Opočna, Hradce Králové, Náchoda, Broumova a podobně.

Jestli jste si už řekli "prodám Zetor Proxima 6441 a poohlédnu se po něčem lepším". Nebo jste propadli kouzlu modelu Zetor Proxima 8441. Je na čase podívat se na to, co má pro vás přichystaného nejnovější Zetor Proxima. Napište si o jeho cenu i vy!

Zjistit cenu ZETORU Proxima

  • vynikající poměr cena/výkon
  • vysoká životnost traktoru
  • ideální poměr výkon/váha
  • svižný a obratný
  • univerzální, jednoduchý
  • léty prověřená konstrukce
  • nízká spotřeba paliva a olejů
  • variabilita

U modelů Proxima je zároveň v nabídce více variant převodovek s ohledem na praktické využití a potřeby zákazníků. Zjistěte, na kolik vás nový ZETOR Proxima vyjde.

Zjistit cenu

Soubory ke stažení

Napište si o cenu traktoru ZETOR Proxima!

Informace o ochraně osobních údajů

Pro rychlejší komunikaci prosím připojte ke zprávě také své PSČ.
Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Novinky

Traktory TYM pro multifunkční využití

29.09.2017

V naší nabídce nyní naleznete traktory TYM, které oceníte především pro jejich variabilitu v kombinaci s příslušenstvím. Díky tomu a své přívětivé velikosti jsou oblíbenými stroji pracovníků technických služeb, správců zahrad a parků, farmářů i jinde. Podívejte se na traktory TYM blíže.

Zchlaďte se v horkém létě s úsporou až 58 000 Kč

15.08.2017

Ku příležitosti konání 44. ročníku agrosalonu Země živitelka má pro vás Zetor připravenou speciální nabídku na nákup traktorů.

Nový showroom, přijďte se přesvědčit!

21.06.2017

Abychom si byli s našimi zákazníky a zájemci o traktory Zetor ještě blíž, postavili jsme vedle naší provozovny showroom. A jak probíhala stavba? Všechno jsme to pro vás zdokumentovali.