+420 494 542 249

ehl.zetor@email.cz

ZETOR Crystal - maximální výkon za každých podmínek

zetor crystal

ZETOR Crystal, model oblíbený pro svou robustnost a efektivitu práce. Traktory řady Crystal úspěšně konkurují jiným traktorům střední a vyšší výkonové třídy. To vše při nízkých nákladech na provoz za každého počasí, i ve ztížených podmínkách. Traktory ZETOR české výroby s tradicí jsou oblíbené také díky jednoduchému ovládání, dobré dostupnosti a rychlému dodání náhradních dílů a možnosti volby mezi manuálním a elektronickým ovládáním.

Poptat nezávazně ZETOR Crystal


Nepropásněte šanci pořídit si inovovaný Crystal HD 170 za zaváděcí cenu 1 956 000 Kč (76 700 €)! Zeptejte se na podrobnosti.

Jsme autorizovaným dealerem značky ZETOR Crystal i ostatních modelů Zetor. Naši provozovnu najdete v Lukavici u Rychnova nad Kněžnou. Nejčastějšími zákazníky jsou tedy lidé z okolí Rychnova, Náchoda, Jičína, Ústí nad Orlicí apod. Staňte se jedním z nich i vy! Zajistíme vám proškolení obsluhy traktoru ZETOR Crystal a záruční a pozáruční servis. Nejpoužívanější náhradní díly držíme stále skladem! Cenové nabídky a poradenství jsou u nás vždy zdarma. U traktoru typu ZETOR Crystal 160 cena příjemně překvapí s ohledem na to, co vše za ni dostanete.

Proč je pro vás nový ZETOR Crystal 160 ta správná volba?

  • nízké náklady na provoz za každého počasí
  • robustní traktor s jednoduchou obsluhou
  • velká a komfortní kabina dobře těsnící hluk
  • vyvážení celkové hmotnosti s šestiválcovým motorem
  • dostatek náhradních dílů za dostupnu cenu
  • dlouhý rozvor a odpružená náprava
  • čtyři rychlosti PTO pro všechny typy hnacích strojů

Nezávazně poptat ZETOR Crystal


Další informace na www.zetorcrystal.cz

Soubory ke stažení

Poptejte nezávazně ZETOR Crystal, nebo nám pošlete dotaz!

Informace o ochraně osobních údajů

Pro rychlejší komunikaci prosím připojte ke zprávě také své PSČ.
Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Novinky

Traktory TYM pro multifunkční využití

29.09.2017

V naší nabídce nyní naleznete traktory TYM, které oceníte především pro jejich variabilitu v kombinaci s příslušenstvím. Díky tomu a své přívětivé velikosti jsou oblíbenými stroji pracovníků technických služeb, správců zahrad a parků, farmářů i jinde. Podívejte se na traktory TYM blíže.

Zchlaďte se v horkém létě s úsporou až 58 000 Kč

15.08.2017

Ku příležitosti konání 44. ročníku agrosalonu Země živitelka má pro vás Zetor připravenou speciální nabídku na nákup traktorů.

Nový showroom, přijďte se přesvědčit!

21.06.2017

Abychom si byli s našimi zákazníky a zájemci o traktory Zetor ještě blíž, postavili jsme vedle naší provozovny showroom. A jak probíhala stavba? Všechno jsme to pro vás zdokumentovali.