+420 494 542 249

ehl.zetor@email.cz

Zetor slaví 70 let

Tisková zpráva:

zetor_70_logo.png

Traktor je ZETOR, již 70 let!

 Brno, 15. března 2016 – Dne 15. března 2015 uplynulo přesně 70 let od chvíle, kdy byly první tři traktory značky ZETOR dodány zákazníkům. Následovalo spuštění sériové výroby a v srpnu 1946 byla registrovaná ochranná známka ZETOR. Od té chvíle se začala psát úspěšná historie traktorů ZETOR. Společnost ZETOR TRACTORS a.s. si v letošním roce připomene bohatou historii značky. Připraveno je speciální logo, webová prezentace, soutěže a řada zajímavých aktivit pro zaměstnance, obchodní partnery a zákazníky.

 

Společnost ZETOR TRACTORS a.s. si letos připomíná bohatou historii značky. V roce 1946 se ve Zbrojovce Brno zrodil první traktor a s ním i světově proslulá značka ZETOR. Prvním modelem traktoru byl Z 25, který si ihned získal popularitu u zákazníků. Jeho výroba v minulosti dosahovala statisíců kusů.

Oslavu sedmdesátých narozenin značky vnímáme jako významný historický milník. Naši zákazníci, obchodní partneři a zaměstnanci jsou zde po celou dobu s námi a věnují nám svůj zájem, důvěru a sílu značku rozvíjet a posouvat dále. Hlásíme se k historickému odkazu, je pro nás zavazující a inspirující, ovšem směřujeme stále dopředu – do budoucna. Proto i oslavy budou probíhat nejenom jako připomínka historie, ale i jako představení budoucnosti značky ZETOR. Připojte se k oslavám a užijte si je, jste srdečně zváni,“ říká Margaréta Víghová, ředitelka Úseku korporátní komunikace.

Slavit se bude na většině trhů, kde značka ZETOR působí. Oslavy proběhnou v rámci letošního ročníku ZETOR TRACTOR SHOW, která odstartuje v květnu v České republice a postupně se posune do Polska, Maďarska, Litvy, Slovenska a dalších států. Každá zastávka show nabídne unikátní příležitost k oslavě výročí se zákazníky a obchodními partnery.

V rámci oslav výročí značky ZETOR proběhne akce „Měsíc se ZETOREM“, která připadne na měsíc květen. Po celý květen budou probíhat slavnosti určené pro zaměstnance, obchodní partnery i zákazníky. Návštěvníci se mohou těšit na jedinečnou oslavu, která bude zahrnovat soutěže, testovací jízdy traktorů ZETOR, prezentaci novinek a originální doprovodný program.

Ve spojitosti s oslavami 70. výročí značky ZETOR se připravuje výstava v prostorách ZETOR GALLERY. Expozice pomocí zážitků umělecky ztvární nejen historii společnosti, ale také její sílu, stabilitu a spolehlivost.

U příležitosti výročí bylo vytvořeno speciální logo, které hrdě odkazuje na bohatou historii značky. Logo se objeví na traktorech ZETOR vyrobených v letošním roce, na webu společnosti, tiskovinách a reklamních předmětech. Setkávat se s ním budete po celý letošní rok.

Spuštěny byly webové stránky dokumentující 70 let vývoje značky ZETOR (www.zetor70.cz). Na těchto stránkách bude od dubna probíhat soutěž o nejzajímavější příběh ve spojitosti se značkou ZETOR. Nejlepší příspěvky čeká zajímavá odměna. Pro účast v soutěži stačí poslat fotografii se svým ZETOREM a sdílet Váš příběh.

O konkrétních akcích, termínech konání a jejich průběhu Vás budeme postupně informovat na webu a na sociálních sítích. Těšíme se, že se k oslavám připojíte a že si připravený program užijete. Traktor je ZETOR. Od roku 1946.

O značce ZETOR

ZETOR, tradiční česká značka zemědělské techniky, existuje na trhu od roku 1946 a působí v řadě států po celém světě. Doposud bylo prodáno více než 1,3 milionu traktorů této značky. Traktory ZETOR svým uživatelům usnadňují práci a spoří energii i finanční prostředky. Díky vlastnímu výrobnímu a vývojovému centru v Brně se traktory neustále inovují. Traktory nabízí tu nejlepší kombinaci síly a výkonu motoru, jednoduchého účelného provedení a vynikající provozní efektivity. Stroje jsou osazeny jak motory vlastní produkce, tak motory společnosti DEUTZ AG. ZETOR TRACTORS a.s. nyní nabízí čtyři modelové řady: MAJOR, PROXIMA, FORTERRA a CRYSTAL. V roce 2015 ZETOR TRACTORS a.s. představil moderní a atraktivní designový směr nazvaný ZETOR by Pininfarina. Podrobnější informace o značce ZETOR a produktech této značky naleznete na stránkách www.zetor.cz.

Zpět

Napište nám, poradíme s výběrem

Informace o ochraně osobních údajů

Pro rychlejší komunikaci prosím připojte ke zprávě také své PSČ.
Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Novinky

Traktory TYM pro multifunkční využití

29.09.2017

V naší nabídce nyní naleznete traktory TYM, které oceníte především pro jejich variabilitu v kombinaci s příslušenstvím. Díky tomu a své přívětivé velikosti jsou oblíbenými stroji pracovníků technických služeb, správců zahrad a parků, farmářů i jinde. Podívejte se na traktory TYM blíže.

Zchlaďte se v horkém létě s úsporou až 58 000 Kč

15.08.2017

Ku příležitosti konání 44. ročníku agrosalonu Země živitelka má pro vás Zetor připravenou speciální nabídku na nákup traktorů.

Nový showroom, přijďte se přesvědčit!

21.06.2017

Abychom si byli s našimi zákazníky a zájemci o traktory Zetor ještě blíž, postavili jsme vedle naší provozovny showroom. A jak probíhala stavba? Všechno jsme to pro vás zdokumentovali.