ZETOR CRYSTAL byl oceněn Zlatým klasem na Zemi živitelce

České Budějovice, 28. srpna 2015: ZETOR se pravidelně účastní mezinárodního agrosalónu Země živitelka v Českých Budějovicích a nejinak tomu bylo i v letošním roce.

Návštěvníci se tak mohli seznámit s modely všech produktových řad, včetně nedávno představeného ZETORU CRYSTAL. Tento nejsilnější stroj v rámci produktového portfolia značky ZETOR a po dlouhé době také první traktor, který disponuje šestiválcovým motorem, byl na agrosalónu oceněn Zlatým klasem. Soutěž Zlatý klas vyhlašuje Ministerstvo zemědělství ČR prostřednictvím pořadatele – Výstaviště České Budějovice a. s. Slavnostní vyhlášení proběhlo dne 28. 8. 2015 na českobudějovickém výstavišti.

„Je pro nás nesmírnou ctí převzít toto ocenění. Zlatý klas nevnímáme jako ocenění produktu, ale ocenění práce celé společnosti a všech, kteří se podíleli na vývoji CRYSTALU a jeho uvedení na trh. Věříme, že se tak potvrzuje i zvolená strategie naší společnosti, rozšířit nabídku produktů o nové modely a obsáhnout výkonnostní spektrum od 50 do 200 koní. Uvedení HARD WORKERA ZETORU CRYSTAL na trh bylo jedním z mnoha kroků v rámci celkové strategie. Obdržená cena je však také závazkem do další práce, aby značka ZETOR byla i nadále stejně úspěšná, a to nejenom na domácím trhu, ale i v zahraničí. Děkujeme všem za podporu," řekla Margaréta Víghová, ředitelka Úseku korporátní komunikace.

Zdroj: zetor.cz

Zpět

Proč nakoupit u nás

  • produkty reálně skladem

  • odesíláme v den objednání

  • neskladové následující pracovní den

  • jsme autorizovaný prodejce Zetor


Vaše dotazy zodpoví: 

Petra Knapiková

Napište nám