+420 494 542 249

ehl.zetor@email.cz

ZETOR CRYSTAL byl oceněn Zlatým klasem na Zemi živitelce

České Budějovice, 28. srpna 2015: ZETOR se pravidelně účastní mezinárodního agrosalónu Země živitelka v Českých Budějovicích a nejinak tomu bylo i v letošním roce.

Návštěvníci se tak mohli seznámit s modely všech produktových řad, včetně nedávno představeného ZETORU CRYSTAL. Tento nejsilnější stroj v rámci produktového portfolia značky ZETOR a po dlouhé době také první traktor, který disponuje šestiválcovým motorem, byl na agrosalónu oceněn Zlatým klasem. Soutěž Zlatý klas vyhlašuje Ministerstvo zemědělství ČR prostřednictvím pořadatele – Výstaviště České Budějovice a. s. Slavnostní vyhlášení proběhlo dne 28. 8. 2015 na českobudějovickém výstavišti.

„Je pro nás nesmírnou ctí převzít toto ocenění. Zlatý klas nevnímáme jako ocenění produktu, ale ocenění práce celé společnosti a všech, kteří se podíleli na vývoji CRYSTALU a jeho uvedení na trh. Věříme, že se tak potvrzuje i zvolená strategie naší společnosti, rozšířit nabídku produktů o nové modely a obsáhnout výkonnostní spektrum od 50 do 200 koní. Uvedení HARD WORKERA ZETORU CRYSTAL na trh bylo jedním z mnoha kroků v rámci celkové strategie. Obdržená cena je však také závazkem do další práce, aby značka ZETOR byla i nadále stejně úspěšná, a to nejenom na domácím trhu, ale i v zahraničí. Děkujeme všem za podporu," řekla Margaréta Víghová, ředitelka Úseku korporátní komunikace.

Zdroj: zetor.cz

Zpět

Napište nám, poradíme s výběrem

Informace o ochraně osobních údajů

Pro rychlejší komunikaci prosím připojte ke zprávě také své PSČ.
Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Novinky

Traktory TYM pro multifunkční využití

29.09.2017

V naší nabídce nyní naleznete traktory TYM, které oceníte především pro jejich variabilitu v kombinaci s příslušenstvím. Díky tomu a své přívětivé velikosti jsou oblíbenými stroji pracovníků technických služeb, správců zahrad a parků, farmářů i jinde. Podívejte se na traktory TYM blíže.

Zchlaďte se v horkém létě s úsporou až 58 000 Kč

15.08.2017

Ku příležitosti konání 44. ročníku agrosalonu Země živitelka má pro vás Zetor připravenou speciální nabídku na nákup traktorů.

Nový showroom, přijďte se přesvědčit!

21.06.2017

Abychom si byli s našimi zákazníky a zájemci o traktory Zetor ještě blíž, postavili jsme vedle naší provozovny showroom. A jak probíhala stavba? Všechno jsme to pro vás zdokumentovali.