Červená je barva života, energie a vytrvalosti. A ZETOR s červenými koly je toho důkazem

Brno, 24. září 2015: Věděli jste, že většina lidí vnímá červenou jako stimulující barvu a že ji mají rádi lidé toužící po zážitcích a úspěchu?

Červená barva symbolizuje také odvahu, životní sílu a vytrvalost. A nadto je nestárnoucí – za moderní a neobvyklou byla považována snad ve všech dobách a slabost má pro ni i něžné pohlaví. Pracovníci brněnského ZETORU tyto aspekty brali v potaz, když uvažovali, jak obzvláštnit tradičně červené traktory. Řešení na sebe nenechalo dlouho čekat. Proč načerveno neobarvit i kola, která dosud byla šedá?

A tak český výrobce zemědělské techniky, společnost ZETOR TRACTORS a.s., začal od září nově vyrábět všechny své modelové řady traktorů s červenými koly. Jako první z rodiny ZETOR se s červenými koly představil v červnu nový model ZETOR CRYSTAL.

„Červená barva dle řady průzkumů evokuje u lidí vášeň a nezdolnost. V případě traktorů ZETOR červená kola symbolizují touhu vytrvale a nezdolně pracovat za každých podmínek," říká Margaréta Víghová, ředitelka úseku korporátní komunikace ve společnosti ZETOR TRACTORS a.s.

„Letos v červnu představil ZETOR svůj nejnovější a nejsilnější model traktoru CRYSTAL, který má jako první model ZETORU v historii červená kola. Ostatní modely z produktového portfolia značky se změny dočkaly od 1. září. První traktory s červenými koly, které jsou nyní ve výrobě, k zákazníkům dorazí v posledním čtvrtletí letošního roku," doplňuje Adam Žert, ředitel úseku prodeje a marketingu.

Zdroj: zetor.cz

Zpět

Proč nakoupit u nás

  • produkty reálně skladem

  • odesíláme v den objednání

  • neskladové následující pracovní den

  • jsme autorizovaný prodejce Zetor


Vaše dotazy zodpoví: 

Petra Knapiková

Napište nám