+420 494 542 249

ehl.zetor@email.cz

Lesní technika

Práce v lese je náročná, pomůže vám ji usnadnit naše lesní technika.

Nabízíme vám to nejlepší, co trh s lesními stroji nabízí. Ať už se jedná o švédské vyvážecí vozy Multiforest, nakládací ramena Cranab,  německé lesní navijáky za traktor S+R, lesní nástavba na traktor Woodman či štěpkovače od firmy EuropeRecycling. Pouze s nejkvalitnějšími stroji dosáhnete nejvyšších zisků. Veškeré námi nabízené agregace jsou kompaktibilní s traktory Zetor. Pokud hledáte také lesní traktory Zetor, prohlédněte si naši nabídku traktorů.

Napište nám, poradíme s výběrem

Informace o ochraně osobních údajů

Pro rychlejší komunikaci prosím připojte ke zprávě také své PSČ.
Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Novinky

Traktory TYM pro multifunkční využití

29.09.2017

V naší nabídce nyní naleznete traktory TYM, které oceníte především pro jejich variabilitu v kombinaci s příslušenstvím. Díky tomu a své přívětivé velikosti jsou oblíbenými stroji pracovníků technických služeb, správců zahrad a parků, farmářů i jinde. Podívejte se na traktory TYM blíže.

Zchlaďte se v horkém létě s úsporou až 58 000 Kč

15.08.2017

Ku příležitosti konání 44. ročníku agrosalonu Země živitelka má pro vás Zetor připravenou speciální nabídku na nákup traktorů.

Nový showroom, přijďte se přesvědčit!

21.06.2017

Abychom si byli s našimi zákazníky a zájemci o traktory Zetor ještě blíž, postavili jsme vedle naší provozovny showroom. A jak probíhala stavba? Všechno jsme to pro vás zdokumentovali.