Čelní nakladače Zetor ZQ

Čelní nakladače ZQ série se pyší robustním rámem a zakřiveným tvarem upínacího pouzdra, což poskytuje nakladačům ZQ vynikající torzní tuhost a stabilitu. 
Nová generace nakladačů je vybavena mechanismem, který výrazně usnadňuje připojení a odpojení čelního nakladače od traktoru. Po připojení hydraulických okruhů stačí jednoduše najet na výložník, který se automaticky připojí a uzamkne.
Pro snadný přístup jsou všechny mazné body umístěny na vnější straně nakladače a jsou chráněny plastovými kryty. Nebude tak už docházet k ušpinění kapoty a oken traktoru od mastnoty při mytí.
Válcovitá příčná vzpěra s kvalitními sváry také zvyšuje tuhost a živonost výložníku. Kompaktní ukazatel polohy nevyčnívá ven, čímž se eliminuje riziko poškození. Lze jej lehce namontovat a nastavit na tři různé typy nářadí, čímž zajišťuje přesný úhel náklonu nářadí k rovině podložky. 
Uzamykání nářadí je u nakladačů ZETOR SYSTEM automatické a díky tomu i bezpečné. Prémiová řada ZQ je vybavena dvěma pákami pro odemčení, z níž jedna slouží také jako mechanický indikátor uzamčení nářadí.
Všechny nakladače série ZQ jsou také vybaveny mechanickým vyrovnávacím systémem, který zajistí, že při zvedání výložníku je nářadí stále v rovnoběžné poloze s podložkou.
Pro výrobu nakladačů ZQ byly použity osvědčené a odolné válce s optimalizovaným průtokem oleje, což sníží ztráty tlaku a s tím spojené generování nežádoucího tepla. Díky tomuto řešení se maximálně využije i Soft -drive efekt.

Proč nakoupit u nás

  • produkty reálně skladem

  • odesíláme v den objednání

  • neskladové následující pracovní den

  • jsme autorizovaný prodejce Zetor


Vaše dotazy zodpoví: 

Petra Knapiková

Napište nám